Deze ontwikkeling past volgens Van Klei in het streven naar een hoge dekkingsgraad en vanwege de vraag vanuit de markt naar snelle leveringen. Van Klei Friesland is als depot een verlengstuk van de hoofdvestiging in Zoeterwoude.

Afgelopen weken is er hard gewerkt om de voorraad van de importlijnen van Van Klei Banden Import te optimaliseren in het depot in Heerenveen. Zowel de voorraad Kumho truckbanden als de voorraad Kumho, Lassa en Zeta personenwagenbanden is aangevuld om de markt nog beter en sneller te kunnen bedienen. Ook de voorraad lichtmetalenwielen van de huismerken OZ Racing, MSW Wheels en Sparco Wheels is vanuit Heerenveen nu nog beter verkrijgbaar voor dagleveringen in de provincie Friesland.

Met de drie routes die dagelijks vanuit Heerenveen worden verzorgd is het depot een perfect verlengstuk van Van Klei Banden Import. Tevens wordt er in Heerenveen gewerkt met de 1-uursservice.

Naast de uitbreidingen van de voorraden is Van Klei Friesland ook overgegaan op een nieuwe webshop. De webshop is volledig vernieuwd naar de huisstijl van Van Klei.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Net zo goed, alleen goedkoper
28 april 2026
Bridgestone lanceert winterband Duravis
28 april 2026
VGTC Rotterdam verbindt kantoor en werkplaats
27 april 2026
Bruggenbouwer als directeur MahaExplora
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37