Twee grote Nederlandse transportbedrijven hebben een samenwerking aangekondigd: Van Straalen De Vries (VSDV) en Zandbergen gaan samen verder onder de naam SVZ Transport. Samengevoegd vormt dit direct één van de grootste transportbedrijven van ons land.

Met een grote duurzaamheidsslag op de horizon zoeken veel transportbedrijven hun heil in schaalvergroting. De ene na de andere overname en samenwerking wordt aangekondigd. Niet vaak echter is het resultaat zo omvangrijk als bij VSDV en Zandbergen. Bij de nieuwe firma SVZ Transport werken in totaal meer dan 1750 medewerkers. Het bedrijf heeft een vloot van 1.100 trekkende eenheden en 1.800 trailers.

De samenwerking komt voor uit een gedeelde wens naar meer professionalisering, kwaliteit en duurzaamheid. Samen beschikken VSDV en Zandbergen over een flink netwerk in de Benelux, Noord-Frankrijk en het westen van Duitsland, met meerdere vestigingen verspreid in dit gebied. Zo beschikt SVZ Transport over 100.000 m2 opslagruimte en meer dan 35 standplaatsen door heel het land. De directie wordt gevormd door Rober van Straalen en Jos Zandbergen.

Voor de Nederlandse transportwereld is de samenwerking groot nieuws. De samenwerking tussen VSDV en Zandbergen werd vandaag dan ook breed aangekondigd, met onder andere een Youtube-video en een nieuwe website (al lijkt die nog niet in de lucht). De samenwerking moet nog wel goedgekeurd worden door ACM.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
22 april 2026
Twee nieuwe varianten van Kia PV5
22 april 2026
Goede scores EuroNCAP veiligheidstest
22 april 2026
Moderne slavernij
22 april 2026
Holthausen Clean Technology: Waterstof verdient de aandacht
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37