Niet alleen bij transportbedrijven regent het overnames: ook bij ladingzekering is het raak. The Heico Companies maakt bekend dat het The Cargo Control Company BV overneemt. Dit is het moederbedrijf van zowel Loadlok als Roland International.

Loadlok kennen we van de oplossingen voor ladingzekering, terwijl Roland International een toonaangevende producent van schuifzeilproducten is. Beide bedrijven ging in 2014 samen onder de naam The Cargo Control Company, oftewel C3. Nu valt het onder The Heico Companies, een familiebedrijf dat een groot aantal dochterondernemingen onder zich heeft. In totaal werken voor Heico zo’n 9.000 medewerkers in ruim 80 bedrijven. De nadruk ligt op de bedrijven in de productie, bouw en dienstverlening.

“Als onderdeel van The Heico Companies zal C3 zich aansluiten bij Heico’s streven om het hoogste niveau van veiligheid, zekering en efficiëntie te bieden in oplossingen voor ladingzekering voor alle vormen van transport. Onder Heico zal het bedrijf profiteren van meer efficiëntie, schaalbaarheid, technologie en gedeelde best practices. Ik ben erg enthousiast over dit nieuwe hoofdstuk en de mogelijkheid om met Heico samen te werken om de ontwikkeling van de groep te versnellen”, aldus Johan de Rooij, CEO van C3. De Rooij blijft betrokken bij het bedrijf als aandeelhouder.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Net zo goed, alleen goedkoper
28 april 2026
Bridgestone lanceert winterband Duravis
28 april 2026
VGTC Rotterdam verbindt kantoor en werkplaats
27 april 2026
Bruggenbouwer als directeur MahaExplora
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37