Containervervoerder Niek Dijkstra Transport, met vestigingen in Heerenveen en Rotterdam, wordt overgenomen door het eveneens Friese Kooy Transport.
Beide bedrijven waren officieel gevestigd in Heerenveen, maar hadden een groot gedeelte van het wagenpark in Rotterdam staan. Vanaf deze locatie vervoerden beide Friese bedrijven containers van en naar de havens van Rotterdam, Antwerpen, Bremen en Hamburg, alsook van en naar de railterminals van Duisburg en Tilburg. De bedrijven gaan nu samen verder, volgens de bedrijven om de continuïteit van Niek Dijkstra Transport in de toekomst te kunnen waarborgen.
De naam Niek Dijkstra verdwijnt in de toekomst ten gunste van die van Kooy Transport. Dit bedrijf wilde al langer uitbreiden in het noorden van het land. Dankzij de overname van Niek Dijkstra telt het bedrijf nu meer dan honderd vrachtwagens. Daarnaast beschikt Niek Dijkstra in Heerenveen over een groot terrein met een containeroverslag en een nieuw kantoor. Komende jaren legt Kooy Transport de nadruk op verdere automatisering en de energietransitie, onder andere door containers te gaan pendelen met elektrische vrachtwagens.