Emil Frey Motors BV neemt met terugwerkende kracht per 1 januari 2025 alle aandelen in Van Haare Bedrijfswagen Inrichting (HBI) over van GH2 Beheer BV. Hiertoe hebben partijen onlangs een overeenkomst ondertekend.
HBI is in 1995 opgericht en verzorgt met een eigen team van specialisten het gehele proces van bedrijfswageninrichting, van ontwerp tot inbouw en levering.
Continuïteit
De huidige eigenaren zijn blij met de overname. “Door de verkoop is de continuïteit van ons bedrijf ook op langere termijn gewaarborgd”, aldus Ben van Haare. “Emil Frey is een gedegen partner die zonder meer kan bijdragen aan een verdere professionalisering van HBI. Wij hopen met onze expertise de verkoop van bedrijfswagens en bedrijfswageninrichtingen binnen de Emil Frey Groep verder te kunnen laten groeien”, zegt Van Haare, die ook na de overname aan het bedrijf verbonden blijft.
Ook bestuursvoorzitter van Emil Frey Nederland, Simon Luijckx, is blij met de overname. “HBI is een mooi bedrijf met specialistische kennis en dus een welkome aanvulling in de dienstverlening naar onze klanten”, aldus Luijckx.