De private equity-eigenaren namen in 2006 ook het Rotterdamse afvalverbrandingsbedrijf AVR over en voegde dat een jaar later samen met Van Gansewinkel. In 2013 werd AVR weer verkocht om de schuld van Van Gansewinkel terug te brengen.

Fusie- en overname-experts spreken in het FD hun twijfel uit of een koper meer dan de bankschuld van 670 miljoen euro wil afrekenen. De namen die rondgaan als potentiële koper zijn Remondis uit Duitsland, Sita uit Frankrijk, Waste Management uit Amerika en het Britse Shanks. Daarnaast wordt een verkoop aan andere private-equitybedrijven ook onderzocht.

Van Gansewinkel heeft in totaal 5.800 medewerkers en zet jaarlijks één miljard euro om, waarvan zestig procent uit Nederland komt. Overigens is het Eindhovense afvalbedrijf niet de enige die te koop staat, want vorige week werd Indaver in de etalage gezet.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 januari 2025
NMFTA: cybersecurity is de grootste bedreiging voor transport
11 januari 2025
Nieuwe investeerder voor Ginaf
10 januari 2025
Belgische tol levert flink wat op
10 januari 2025
Goodyear verkoopt het merk Dunlop
9 januari 2025
Twintig Scania trekkers voor SVZ
8 januari 2025
MAN TGS 4×4 tankwagens voor FullTank
Meest bekeken berichten
Recente reacties