Als eerste bedrijf in Nederland is de werkplaats van Wensink in Groningen gecertificeerd om herkwalificaties van waterstofcilinders uit te voeren. Hiermee is Wensink helemaal klaar voor waterstof.

Dankzij de certificering kan Wensink inspecties uitvoeren aan waterstofcilinders voor vrachtwagens, bussen en personenauto’s. Dit gebeurt volgens de EC79/2009 en UN-ECE-R134 richtlijnen. De werkplaats loopt hiermee voorop op het gebied van duurzame mobiliteit. Wensink is afgelopen jaren uitgegroeid tot expert in onderhoud en reparatie van voertuigen met geavanceerde aandrijflijnen, waaronder op waterstof.

“We zijn trots dat we als eerste in Nederland deze kwalificatie hebben behaald,” zegt Theo de Vries, Chief Business Officer bij Wensink. “Het past bij onze ambitie om voorop te lopen in duurzame technologie en veiligheid binnen mobiliteit.” De ambitie richt zich niet alleen op waterstof. Wensink streeft ernaar voorop te lopen in duurzame mobiliteit. Dit doet het bedrijf door te investeren in kennis, mensen en techniek.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2026
Inspectie sluit schijnvestiging Litouwse vervoerder
12 mei 2026
Volvo presenteert nieuw platform voor verbrandingsmotoren
12 mei 2026
Slotplanning vs. taktplanning in de maakindustrie: wat past bij carrosserie- en trailerbouw?
11 mei 2026
Den Hartog Transport overgenomen door Van ‘t Kruis
11 mei 2026
Vuilniswagen uit natuurlijke en gerecyclede materialen
8 mei 2026
VLT plaatst 200e remmentestbank met lift
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37