Sinds de officiële introductie eerder dit jaar timmert Ford Trucks, onder de naam van F-Trucks, flink aan de weg. Het netwerk voor service en sales wordt nu uitgebreid met de Bedrijfswagengroep.
Nederland was één van de laatste Europese landen waar Ford Trucks geïntroduceerd werd. Dit kwam omdat eerst een goed servicenetwerk moest zijn. Dit netwerk krijgt nu een verdere uitbreiding met de toetreding van de Bedrijfswagengroep, die drie vestigingen heeft in Zuidoost-Nederland. Volgend jaar breidt men de werkplaats in Venlo uit naar 3.000 m2.
Ooit begonnen in Deurne langs de A67 in 1991 is de Bedrijfswagengroep ondertussen een gevestigde naam. Op de locaties in Eindhoven, Venlo en Roermond kunnen klanten terecht voor onderhoud en reparatie van vrachtwagens, opleggers en bestelauto’s. Daarnaast verkoopt en verhuurt het bedrijf ook bedrijfswagens. Nu gaat de Bedrijfswagengroep dus onderdeel uitmaken van het dealernetwerk van Ford Trucks.
De keuze van Ford Trucks voor de Bedrijfswagengroep heeft voornamelijk te maken met het hoge service en kennisniveau. De klant staat er centraal en dit is een kernwaarde die ook Ford Trucks uitdraagt. Vanaf begin volgend jaar kunnen klanten en prospects van Ford Truck terecht bij de Bedrijfswagengroep.