Sinds de officiële introductie eerder dit jaar timmert Ford Trucks, onder de naam van F-Trucks, flink aan de weg. Het netwerk voor service en sales wordt nu uitgebreid met de Bedrijfswagengroep.

Nederland was één van de laatste Europese landen waar Ford Trucks geïntroduceerd werd. Dit kwam omdat eerst een goed servicenetwerk moest zijn. Dit netwerk krijgt nu een verdere uitbreiding met de toetreding van de Bedrijfswagengroep, die drie vestigingen heeft in Zuidoost-Nederland. Volgend jaar breidt men de werkplaats in Venlo uit naar 3.000 m2.

Ooit begonnen in Deurne langs de A67 in 1991 is de Bedrijfswagengroep ondertussen een gevestigde naam. Op de locaties in Eindhoven, Venlo en Roermond kunnen klanten terecht voor onderhoud en reparatie van vrachtwagens, opleggers en bestelauto’s. Daarnaast verkoopt en verhuurt het bedrijf ook bedrijfswagens. Nu gaat de Bedrijfswagengroep dus onderdeel uitmaken van het dealernetwerk van Ford Trucks.

De keuze van Ford Trucks voor de Bedrijfswagengroep heeft voornamelijk te maken met het hoge service en kennisniveau. De klant staat er centraal en dit is een kernwaarde die ook Ford Trucks uitdraagt. Vanaf begin volgend jaar kunnen klanten en prospects van Ford Truck terecht bij de Bedrijfswagengroep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
Wijlhuizen bezorgt elektrisch met Renault
17 april 2026
Overname Duvenbeck op handen
17 april 2026
Verplichte tolkast in aantocht: waarom transporteurs kiezen voor Circle K
16 april 2026
Scania breidt Services 360 uit
16 april 2026
Bentvelzen Transport & Logistiek gaat verder met MAN eTGS
16 april 2026
Wijlhuizen Group klaar voor de volgende tien jaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37