Met ingang van september opent de logistiek dienstverlener een nieuwe vestiging in Dubai en begin volgend jaar start Van den Bosch een tankcleaning in Ghana, Afrika. Ook wordt de vloot opnieuw uitgebreid met vijfhonderd 20FT ISO-tankcontainers.

“De uitbreidingen zijn een gevolg van de groeiende vraag naar deep sea-transportactiviteiten”, verklaart directeur Peter van den Bosch. “We merken dat steeds meer Europese bedrijven hun vizier richten op groeimarkten als Afrika en het Midden-Oosten. Daardoor is de vraag naar deep sea-bulktransport in een stroomversnelling geraakt.”

Tankcontainers

Van den Bosch Transporten speelde in op de globalisering en wist een forse groei door te maken. “Onze hele onderneming is veranderd”, benadrukt Van den Bosch. “Het aantal containers is de afgelopen jaren gegroeid van enkele honderden naar ruim vierduizend. Zo’n negentig procent van onze activiteiten is internationaal transport en we maken gebruik van terminals over de hele wereld.”

Begin 2016 worden de Afrikaanse activiteiten verder uitgebreid met een tankcleaning in Tema, Ghana. “Volumes tussen Europa en Afrika zijn groeiende doordat we verladers weten te overtuigen vloeistoffen niet in kleinverpakking maar in ISO-tanks te verschepen”, legt Van den Bosch uit. “Dat biedt vele voordelen op het gebied van onder meer handling, heating en een besparing op de verpakkingskosten. Met een eigen tankcleaning kunnen we bestaande transportstromen makkelijker aan elkaar koppelen en zo helpen we lokale bedrijven de overstap te maken naar bulktransport.”

Dubai

Van den Bosch gaat nog een stap verder. Met ingang van september 2015 opent de onderneming een nieuwe vestiging in Dubai. “Net als in Afrika zien we groeiende mogelijkheden in het Midden-Oosten”, besluit Van den Bosch. “Vanuit deze nieuwe vestiging willen we beide markten verder tot ontwikkeling brengen. Dubai ligt op het kruispunt van drie continenten en is voor ons de ideale locatie om onze mondiale transportactiviteiten verder uit te bouwen met een focus op Europa, het Midden-Oosten en Afrika.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Net zo goed, alleen goedkoper
28 april 2026
Bridgestone lanceert winterband Duravis
28 april 2026
VGTC Rotterdam verbindt kantoor en werkplaats
27 april 2026
Bruggenbouwer als directeur MahaExplora
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37