De infra- en sloopactiviteiten van de Dusseldorp Groep worden na de overname doorverkocht aan het Nederlandse bedrijf ReintenInfra. De overnames zijn nog onder voorbehoud van de toestemming van de ACM (Autoriteit Consument en Markt). Partijen hebben afgesproken geen uitspraken te doen over de overnameprijs.

Met de overname van Dusseldorp versterkt Remondis haar positie in de Nederlandse markt van recycling- en afvalactiviteiten. Onderdeel van de overname zijn meerdere locaties in Oost- en Noord-Nederland en meer dan 180 bedrijfswagens. Bij de over te nemen activiteiten op het gebied van inzameling & recycling en rioolservice werken ongeveer 375 medewerkers. De activiteiten worden voortgezet onder de naam van het nieuwe moederbedrijf.

Dusseldorp leed de laatste jaren verliezen als gevolg van een mislukte overname. Destijds behoorde Dusseldorp tot de pioniers bij de praktijkinzet van LZV.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Scania presenteert 11-liter Super motor
20 mei 2025
Eerste beelden Volvo FH Aero Electric
20 mei 2025
Samenwerking BE-Combi en Junge Fahrzeugbau
19 mei 2025
Mercedes-Benz breidt aanbod eActros 600 uit
19 mei 2025
Rabobank: TCO van elektrische vrachtwagen bijna gunstig
15 mei 2025
Europees transport beleeft zwak eerste kwartaal
Meest bekeken berichten
Recente reacties