Ford Bedrijfswagens kijkt uit naar het verder versterken van zijn positie in de Nederlandse markt. Zo is 2021 het eerste volle jaar waarin de vele geëlektrificeerde uitvoeringen van de Transit en Transit Custom beschikbaar zijn. 2021 staat in het teken van elektrificatie en van de verdere diversificatie van het product- en dienstenportfolio.

Eind dit jaar openen de orderboeken voor de E-Transit, die eind vorig jaar is geïntroduceerd. Deze volledig elektrische versie krijgt naar verwachting een actieradius van 350 kilometer (volgens WLTP).

Het QVM-programma met de vele op- en ombouwoplossingen zal, net als vorig jaar, verder worden uitgebreid. Hierdoor kunnen nog meer Nederlandse ondernemers terecht bij de dealers voor op maat gemaakte bedrijfswagens. Niet alleen het productportfolio breidt uit. Ook het team van conversiespecialisten die klanten ondersteunen bij het vinden van de beste transportoplossingen wordt versterkt.

Langere openingstijden

Emil Bos, Commercial Vehicle Manager bij Ford Nederland: “We kijken trots terug op de onder uitdagende omstandigheden geboekte resultaten. We hebben er alle vertrouwen in dat we de hoge ambities voor dit jaar gaan waarmaken. Niet alleen omdat we onze line-up van modellen en maatwerkoplossingen wederom verbreden, maar ook omdat we onze dienstverlening dit jaar verder gaan uitbreiden. Met de nieuwe Express Service en langere openingstijden kunnen ondernemers vaker en sneller terecht bij onze dealers. Daardoor verliezen ze geen kostbare tijd en kunnen hun werk efficiënter doen. Honderd procent uptime is daarbij ons ultieme doel.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 april 2026
VGTC Rotterdam verbindt kantoor en werkplaats
27 april 2026
Bruggenbouwer als directeur MahaExplora
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
22 april 2026
Twee nieuwe varianten van Kia PV5
22 april 2026
Goede scores EuroNCAP veiligheidstest
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37