De samenwerking met Profile Truck is CleanLease zo goed bevallen dat de specialist in textielverzorging het contract met Profile Truck met drie jaar heeft verlengd.

Menno Versteeg, wagenparkbeheerder bij CleanLease, is zeer tevreden over Profile Truck. “De samenwerking verloopt optimaal. Profile neemt ons enorm veel werk uit handen. De medewerkers in onze vijftien vestigingen weten precies wie ze moeten hebben bij Profile en waar ze naartoe moeten. Ik word door Profile ontzorgd.”

Relatie

Bij Profile Truck is John Loos, salesmanager Profile Truck Nederland, op zijn beurt blij met het vertrouwen van CleanLease: “Deze verlenging van het contract onderstreept de sterke en langdurige relatie tussen beide bedrijven en hun gezamenlijke toewijding aan kwaliteit, duurzaamheid en klanttevredenheid.”

Foto: John Loos (Profile, links) en Menno Versteeg (CleanLease) bij de contractverlenging tussen de twee bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 april 2025
Hoe kom jij over op de klant en je collega’s?
29 april 2025
De Romein trekt de energietransitie met MAN
29 april 2025
Renault presenteert Estafette, Goulette en Trafic E-Tech
29 april 2025
Volvo en VW maken de e-dienst uit
28 april 2025
Blom-DSW biedt nu ook Piaggio bedrijfswagens
28 april 2025
EU: meer controles onderweg en gegevensuitwisseling
Meest bekeken berichten
Recente reacties