Wederom een oude naam in transportland die verdwijnt: Schraven Transport uit Nijmegen wordt overgenomen door Melis Logistics uit Duiven. Het familiebedrijf bestaat al sinds 1885.

Zo’n honderd jaar geleden maakte Schraven Transport de transitie van paard en wagen naar vrachtwagens. Nu blijkt de overgang van diesel naar elektriciteit een stap te ver. Het bedrijf beweegt zich veel in verschillende stadscentra, omdat het veel bouwmaterialen vervoert. Daarbij zijn ook veel kranen betrokken. De nieuwe milieu-eisen zijn reden voor Schraven Transport om samen te gaan met Melis Logistics.

Het netwerk en de middelen van Schraven zijn zeer welkom voor de groeiambities van Melis. Beide zijn echte familiebedrijven en delen daarom vergelijkbare normen en waarden. De werkzaamheden zijn erg vergelijkbaar, dus volgens Melis worden de klanten van beide bedrijven voortaan beter geholpen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
22 april 2026
Twee nieuwe varianten van Kia PV5
22 april 2026
Goede scores EuroNCAP veiligheidstest
22 april 2026
Moderne slavernij
22 april 2026
Holthausen Clean Technology: Waterstof verdient de aandacht
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37