Pultrum meldt de overname van De Haan Transport uit Vroomshoop. Het transportbedrijf, dat zich specialiseert in transporten naar het oosten van Europa, sluit zich aan bij de groep van familiebedrijven.

Met name Polen en Oost-Duitsland zijn de bestemmingen voor De Haan Transport. In Polen heeft het ook een eigen vestiging. De transporten gaan tautliners of open opleggers. Het bedrijf verzorgt ook exceptioneel transport. Dit sluit goed aan bij de werkzaamheden van Pultrum. Het transportbedrijf uit Rijssen, dat sinds 1963 bestaat, heeft ook al Westdijk Transport Groep onder de vleugels. Met vestigingen in Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Zweden en Polen timmert het bedrijf hard aan de weg.

Voor klanten van het overgenomen transportbedrijf blijven Marc en Edwin de Haan het aanspreekpunt, maar dan vanuit Rijssen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2026
eActros 600 oprijwagen van Veldhuizen
12 mei 2026
Inspectie sluit schijnvestiging Litouwse vervoerder
12 mei 2026
Volvo presenteert nieuw platform voor verbrandingsmotoren
12 mei 2026
Slotplanning vs. taktplanning in de maakindustrie: wat past bij carrosserie- en trailerbouw?
11 mei 2026
Den Hartog Transport overgenomen door Van ‘t Kruis
11 mei 2026
Vuilniswagen uit natuurlijke en gerecyclede materialen
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37