Naast zijn benoeming als algemeen directeur is Mark Schiphorst ook verantwoordelijk voor services en aftermarket in Europa en is hij lid van het managementteam. Deze twee functies sluiten volgens het bedrijf naadloos op elkaar aan en hebben als voordeel dat Nederland voorop gaat lopen bij het invoeren van nieuwe producten en serviceconcepten. Daarnaast zijn de communicatielijnen richting het moederbedrijf korter.

Nieuw managementteam

Naast de benoeming van Mark Schiphorst is het managementteam van Thermo King sinds 1 mei verder versterkt met een nieuwe servicemanager, David Doom. Doom, afkomstig van het moederbedrijf, heeft de afgelopen jaren het voortouw genomen in het uitrollen van het Service Excellence-programma. Zijn ruime ervaring met het invoeren van procesverbeteringen en begeleiden van teams in een veranderingsproces moet Thermo King Transportkoeling helpen nieuwe serviceconcepten te introduceren, met het oog op verhoogde ‘uptime’ voor de klant, gekoppeld aan efficiencyverbeteringen.

De functie van financial controller wordt sinds april vervuld door Guus Hollander, die zijn carrière begon bij Unilever en daarna voor enkele andere multinationals alsook voor mkb-bedrijven in Nederland heeft gewerkt.

Alain van Schaik keert terug als salesmanager. Van Schaik werkte er eerder als servicemanager en later in de rol van salesmanager. Sinds 2015 werkt Van Schaik voor het moederbedrijf Thermo King als manager Intermodal en beheert hij enkele key accounts.

Tot slot maakt Pamela Steijn als HR-manager het nieuwe managementteam compleet. Eerder werkte zij als HR-manager voor Ingersoll Rand.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 april 2026
Bridgestone lanceert winterband Duravis
28 april 2026
VGTC Rotterdam verbindt kantoor en werkplaats
27 april 2026
Bruggenbouwer als directeur MahaExplora
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
22 april 2026
Twee nieuwe varianten van Kia PV5
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37