Er wordt onder meer gestreden binnen de onderdelen ‘Zuinig- en behendig rijden’, ‘Lading zekeren’ en ‘Verkeerstheorie’. Verder zijn er in Dronten radiografische en historische vrachtwagens te zien, maar ook voertuigen die deelnemen aan Parijs-Dakar. Daarnaast is er ook tractor pulling.

Timocom en Overkoepelende Stichting Chauffeursactiviteiten (OSC) organiseren deze dag in Dronten, nadat er op 20 september tijdens de Gerrits V-8 dag in Hengelo een voorselectie van chauffeurs heeft plaatsgevonden. Bedrijven als Muller, Action, Post NL, Noordendorp, Baars, HEMA, Cornelissen en De Heus zullen hun beste chauffeurs sturen.

De Duitsers komen al op 6 september in Wuppertal bij elkaar. “Wij zullen proberen hun strategie te doorgronden, al moeten we dagen in de bosjes op de loer liggen”, aldus Willem Bos, voorzitter van OSC.

Return

In het voorjaar van 2015 zal in Duitsland de return plaats vinden, waar ook teams uit Frankrijk, België, en Denemarken aan deelnemen. Bos: “De bedoeling is te komen tot een groot Europees kampioenschap waarbij iedereen kan zien dat chauffeur zijn een vak is en een goed chauffeur een vakman.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 april 2026
Bridgestone lanceert winterband Duravis
28 april 2026
VGTC Rotterdam verbindt kantoor en werkplaats
27 april 2026
Bruggenbouwer als directeur MahaExplora
24 april 2026
Sluyter Logistics schildert mensen graag groen
23 april 2026
‘Zwaar en vies werk? Dat is het niet meer’
22 april 2026
Twee nieuwe varianten van Kia PV5
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37