De eerste volledig elektrische Scania bakwagen van de nieuwe generatie in Nederland is voor Rene Lammers Transport uit Vlijmen. De aanschaf van deze vrachtwagen kwam tot stand dankzij een goede samenwerking met de opdrachtgever.
“De aanschaf van de nieuwe elektrische Scania hebben we samen met onze opdrachtgever DSG voorbereid en uitgevoerd, ”vertelt Harriëtte van Oers. Samen met haar zoons Bjorn en Rens Lammers staat zij aan het hoofd van de onderneming, sinds naamgever Rene dertien jaar geleden overleed. “Deze groothandel in bouwmaterialen wil in haar gehele keten duidelijke stappen zetten in duurzaamheid en wij wilden ook aan de slag, gewoon ergens beginnen.”
“Het resultaat van deze samenwerking is deze Scania 40R BEV waarmee we voor DSG in deze regio hout en bouwmaterialen gaan distribueren. Ik ben trots op wat we met deze nauwe samenwerking hebben gerealiseerd. ‘Samen Bouwen aan Beter’ wordt hiermee echt in de praktijk gebracht. Onze chauffeur Dennis staat te trappelen om met de truck op pad te gaan.”
De Scania 40R BEV 6×2 bakwagen beschikt over een vermogen van 540 pk (400 kW). Het accupakket van 624 kWh staat garant voor een rijbereik tot zo’n 500 kilometer. Om de Scania te kunnen opladen, legt men komende werken de laatste hand aan een eigen laadstation op het terrein van Rene Lammers Transport.