Met twee nieuwe digitale oplossingen maakt Mercedes-Benz het vlootbeheer makkelijker en beter. Het nieuwe Fleet Pilot platform en Van Uptime Monitor maken het mogelijk ook voertuigen van andere merken te ondersteunen.

nieuwe digitale oplossingen voor een extra efficiënt wagenparkbeheer. Het web-gebaseerde platform Fleet Pilot biedt toegang tot realtime gegevens en toont alle relevante wagenparkcijfers in overzichtelijke dashboards, grafieken en tabellen. Het biedt diensten zoals nauwkeurige locatie-tracking, een gedetailleerde routeweergave en vroegtijdig weergegeven onderhoudsmeldingen. Daarnaast biedt Mercedes-Benz met de Van Uptime Monitor volledige transparantie over de technische staat van hun bedrijfswagens, om uitval van voertuigen als gevolg van intensief dagelijks gebruik voor te zijn.

Geen aanpassingen

Mercedes-Benz Fleet Pilot vervangt het ‘connect business’ portal. De gebruikers van dit portal zijn geleidelijk en kosteloos gemigreerd naar het nieuwe portal. Er hoeven achteraf geen aanpassingen aan het voertuig te worden uitgevoerd om gebruik te kunnen maken van Mercedes-Benz Fleet Pilot: de bijbehorende communicatiemodule is af fabriek al ingebouwd in de modellen van Mercedes-Benz.

Met Mercedes-Benz Fleet Pilot krijgen gebruikers toegang tot vier omvangrijke diensten voor vlootbeheer die onafhankelijk van elkaar op flexibele wijze op voertuigniveau kunnen worden geactiveerd. De dienst ‘Tracking & Geofencing’ biedt nauwkeurige informatie over de locatie van voertuigen. De portal is ook te gebruiken bij modellen van andere merken en is dus ook geschikt voor gemengde wagenparken. De momenteel beschikbare merken en diensten van fabrikanten kunnen rechtstreeks op het portal worden bekeken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Ronald Demandt nieuwe vestigingsdirecteur GomesTrucks Echt
12 januari 2026
Scania met Palfinger PK 1650 TEC voor Louis Huys
9 januari 2026
Iveco S-Way doet het zware werk bij Van der Ven
8 januari 2026
Balkenende overgenomen door MidnightZulu
8 januari 2026
Iveco NLS integreert in Iveco Schouten
7 januari 2026
Paul Truck voorziet bosbouwtruck van innovatieve naloopas
Meest bekeken berichten
Recente reacties