DSV Global Transport and Logistics heeft zijn klanten in de regio Zuidwest-Nederland op 21 maart, op de UN-dag van het bos, een fruitboom als duurzaam nieuwjaargeschenk aangeboden.

De actie was bedacht door het Sustainability Team van DSV, enerzijds om het weggooien van als nutteloos ervaren nieuwjaargeschenken tegen te gaan en anderzijds om te bezuinigen op het hiervoor noodzakelijke transport.

Bijen

“Het planten van fruitbomen op initiatief van onze collega’s past perfect binnen onze duurzaamheidsdoelen en ze zijn tegelijkertijd een mooie uitvalsbasis voor onze bijenvolken hier in Tholen”, aldus Bas Fraanje namens DSV.

De fruitbomen zijn op eigen terrein geplaatst in de hiervoor aangelegde BREEAM-tuin. De fruitopbrengst komt ten goede aan de mensen die hier werken. Daarnaast biedt deze tuin meer dan voldoende ruimte om het initiatief ook in de komende jaren fruitbomen te blijven planten. De bomen zijn geplant door de hoveniers van WVS Groenvoorziening uit Roosendaal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 oktober 2025
Trailermarkt Oost-Europa onder druk
21 oktober 2025
Vriesoord Trucks – Alleen het beste is goed genoeg
20 oktober 2025
Fabriek Scania in China is historische mijlpaal
20 oktober 2025
Transportplatform Travis overgenomen door Knorr-Bremse
17 oktober 2025
Europees Parlement stemt voor verlenging voordeel Maut zero-emissie trucks
15 oktober 2025
Best Trucks levert vijf DAF XG 480 FTG 6×2-trekkers aan HebraGTO
Meest bekeken berichten
Recente reacties