Tijdens de finaledag van het NK Veiligste Chauffeur 2025 streden verschillende chauffeurs om de prestigieuze titel. Uiteindelijk ging Roy Ruesen er met de prijs vandoor. Op het evenement van TVM werden ook andere chauffeurs in het zonnetje gezet.

Op het Bouw & Infra Park in Harderwijk toonde Roy Ruesen zich de beste chauffeur. Hij blonk in een sterk deelnemersveld uit in vakmanschap, verkeersinzicht en beheersing van het voertuig. Daarmee sleepte Ruesen de titel Veiligste Chauffeur van Nederland 2025 in de wacht. TVM organiseert de wedstrijd samen met Volvo Trucks Nederland, Van Eijck Groep, Continental Benelux, Veilig Verkeer Nederland, Sectorinstituut Transport en Logistiek, ANWB, JobTrans en Bumper.

De prijsuitreiking is in het leven geroepen om aandacht te vragen voor het belang van verkeersveiligheid en waardering voor het vak van beroepschauffeur. Daarnaast zetten de TVM Awards ondernemers in de spotlights die zich onderscheiden binnen de transport- en logistieksector op het gebied van innovatie, duurzaamheid, veilig transport of maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Zo kregen onder andere Wielemaker, Brink XL en Vakschool Logistiek Limburg ook awards uitgereikt. Rik Eshuis van Brinks Transport werd uitgeroepen tot TVM Ridder. Eerder dit jaar zag hij een botsing gebeuren met drie andere voertuigen, waarna hij de weg blokkeerde om de situatie veilig te maken en eerste hulp verleende.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2026
Inspectie sluit schijnvestiging Litouwse vervoerder
12 mei 2026
Volvo presenteert nieuw platform voor verbrandingsmotoren
12 mei 2026
Slotplanning vs. taktplanning in de maakindustrie: wat past bij carrosserie- en trailerbouw?
11 mei 2026
Den Hartog Transport overgenomen door Van ‘t Kruis
11 mei 2026
Vuilniswagen uit natuurlijke en gerecyclede materialen
8 mei 2026
VLT plaatst 200e remmentestbank met lift
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37