Tijdens een evenement in Ede is Nijwa uitgeroepen tot Renault Trucks Diamond Dealer 2024. De titel is een erkenning voor de inzet en prestaties van de dealer.

Het was de tweede keer dat de Diamond Dealer-award door Renault Trucks werd uitgereikt. In aanloop naar het evenement werden de dealers beoordeeld op: salestrainingen, salesdoelstellingen, NPS, initiatieven en salesratio. Nijwa blonk hierbij uit op alle fronten en zette een ijzersterke prestatie neer. Met een 100% deelname aan alle salestrainingen, sterke verkoopcijfers in het bedrijfswagensegment en een indrukwekkende Net Promoter Score (NPS) van 58,1 lieten zij de concurrentie achter zich.

Hecht team

Daarnaast scoorden ze uitstekend op de Sales Ratio Start & Drive-contracten, met een indrukwekkende 44% bij bedrijfswagens (LCV) en 55% bij zware trucks (MHDV). Ook zette Nijwa Renault Trucks in de spotlight met initiatieven zoals de succesvolle E-Tech Roadshow, diverse open dagen en de implementatie van Fast & Pro-signage bij twee vestigingen.

“We zijn enorm trots op deze gewonnen prijs. Een geweldig compliment voor onze collega’s in de verkoop en iedereen in de werkplaatsen”, zegt Erik Huisjes, directeur Nijwa. “Ons succes komt voort uit een hecht team van technisch goed onderlegde verkopers die net dat stapje extra zetten voor onze klanten. Ditzelfde zien we ook terug bij onze monteurs. Deze sterke tandem maakt het verschil en het succes voor onze klanten”, aldus Walter Peters, verkoopmanager Renault Trucks Nijwa. Naast de titel wacht Nijwa een bijzondere beloning: een exclusief bezoek aan het Renault Trucks-hoofdkantoor in Lyon voor een selecte groep medewerkers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 oktober 2025
Het rendez-vous van de transportwereld: SOLUTRANS 2025 – vraag nu uw gratis toegangsbadge aan
31 oktober 2025
‘Eindelijk kunnen we laten zien wat we kunnen’
30 oktober 2025
200 Ford Ranger pick-ups voor Rijkswaterstaat
30 oktober 2025
Het gaat niet slecht, maar het gaat ook niet goed
30 oktober 2025
Tachograafplicht voor lichte bedrijfsvoertuigen: wat verandert er per 1 juli 2026?
29 oktober 2025
Eerste elektrische Volvo met dubbellucht naloopas in Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties