Om de Volvo FH Aero aan klanten beschikbaar te maken, gaan er vijftien demo trekkers naar de dealers. Het zijn opvallende verschijningen.
De Volvo FH Aero is natuurlijk sowieso al een opvallende truck, maar in de nieuwe striping valt hij nog extra op. Op de cabine staan blauwe strepen die luchtstromen voorstellen, verwijzend naar de verbeterde aerodynamica van de FH Aero. Heel slim is een geel vierkant verwerkt, verwijzend naar de striping met de Zweedse vlag van enkele jaren geleden. Deze uitvoeringen zijn nog steeds erg populair.
De Volvo FH Aero is dankzij een extra front 24 centimeter langer dan de normale FH. Dit verbetert de aerodynamica van de truck aanzienlijk, wat leidt tot een brandstofbesparing van wel 5 procent. Dit is dan in combinatie met de camera’s, die de spiegels vervangen. Achter het verlengde front zit nog gewoon dezelfde cabine als van de FH, dus voor de chauffeur verandert er niet zoveel. Uiteraard is de Aero ook verkrijgbaar als Electric.
De vijftien demo Volvo FH Aero 4×2-trekkers met D13 Turbo Compound-motor zijn uitgerust met onder andere het Fuel Hero Pro+ pakket, een luchtgeveerde vooras en uitgebreid veiligheidspakket. De Globetrotter-cabine kent een uitgebreide exterieurafwerking, met onder andere verstralers, Alcoa Durabright-velgen en een logoplaat in kleur. Het chauffeurscomfort wordt vergroot met de zwartlederen bekleding en I-Park Cool.