Vanwege herhaaldelijke overtredingen heeft de Nederlandse Arbeidsinspectie een transportbedrijf uit Amsterdam voor twee maanden stilgelegd. Het bedrijf kreeg afgelopen jaren al meerdere hoge boetes.

Het transportbedrijf uit Amsterdam mag in mei en juni geen werkzaamheden uitvoeren. De stillegging door de Arbeidsinspectie is het gevolg van herhaaldelijke overtredingen van de Wet minimumloon en minimumvakantiebijslag (WML). Uit controle kon niet worden uitgemaakt of het bedrijf zijn medewerkers voldoende loon en vakantiebijslag betaalde. Bedrijven zijn verplicht hiervoor hun administratie op orde te hebben.

In 2023 kreeg het bedrijf uit Amsterdam hier al een boete van 127.000 euro voor. In 2025 volgde een boete van 153.000 euro. Omdat er nog steeds overtredingen werden vastgesteld, besloot de Arbeidsinspectie het transportbedrijf voor twee maanden stil te leggen. Op deze manier wordt voorkomen dat er nieuwe overtredingen plaatsvinden. De dienst roept mensen op om misstanden te melden via de website van de Arbeidsinspectie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2026
Arbeidsinspectie legt wederom transportbedrijf stil
20 mei 2026
Renault Trucks presenteert nieuwe elektrische modellen
19 mei 2026
Handhaving vrachtwagenheffing gericht op goed gebruik OBU
19 mei 2026
Scania test elektrische trekker met grote accucapaciteit
19 mei 2026
Transporteurs tevreden over elektrische vrachtwagens
18 mei 2026
TVM zoekt veiligste chauffeur
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37