B&TT Bedrijfswagen en Trailertechniek uit Son sluit zich aan bij Top Truck Service Partner. Daarmee staat de teller op 49 deelnemers. Eind volgende maand, zo is de hoop bij de werkplaatsformule, maakt nummer vijftig zijn opwachting.
RAI Vereniging en Bovag Truckdealers hebben met de RDW overeenstemming bereikt over een noodprocedure. Die betreft incomplete voertuigen met een eerste generatie digitale tachograaf die niet voor 15 juni 2019
Containervervoerder Van der Most uit Rotterdam heeft tien nieuwe D-tec Portmasters besteld voor aflevering in 2019. Het gaat om 3-assige containertrailers met alleen een uitschuifbare achterkant. Het middenstuk is niet
Snoeks Automotive, specialist in dubbele cabines voor lichte bedrijfswagens, heeft de bouwstart van haar nieuwe Innovatie Centrum (tevens hoofdkantoor) ingeluid met het slaan van de eerste paal.
Laatste nieuws
3 oktober 2025
P.A.M. Derks breidt Volvo-vloot uit FMX 10×4-kippers
3 oktober 2025
Nieuw assortiment luchtveren Monroe
3 oktober 2025
Kosten goederenwegvervoer stijgen verder in 2026
30 september 2025
Mercedes-Benz presenteert nieuwe eActros 400
30 september 2025
Jan van Dam vervoert machines met Volvo FH Aero
30 september 2025
Welgro opent deuren om industrie te inspireren
Meest bekeken berichten
Recente reacties