Samen met Netze BW Sparte Dienstleistungen en Renault Trucks heeft Spedition Rüdinger zijn nieuwe laadplein in gebruik genomen. Hier staan geen standaard laadpalen voor de elektrische vrachtwagens.

In plaats van laadpalen koos Spedition Rüdinger voor een grote stalen constructie, waar de laadkabels in hangen. Als een vrachtwagen moet worden opgeladen, kan de laadkabel naar beneden getrokken worden. Hierdoor is geen ruimte nodig voor een laadpaal. Het terrein kan zo flexibeler worden gebruikt. Het laadplein is dankzij deze constructie ook eenvoudiger schaalbaar. Het innovatieve laadplein van Spedition Rüdinger kwam tot stand dankzij een goede samenwerking, onder andere met Renault Trucks.

Op dit moment bestaat al meer dan een kwart van het wagenpark van Spedition Rüdinger uit elektrische vrachtwagens. Volgend jaar moet dit aandeel al de helft zijn. Volgens het transportbedrijf begint elektrificatie op het terrein zelf. Een praktisch laadplein is dan ook erg belangrijk. Met de ingebruikname van de bijzondere laadinfrastructuur lijkt hiermee een belangrijke stap genomen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 september 2025
Het hart van wereldwijde aftersaleslogistiek Mercedes
9 september 2025
DAF Electric maakt indruk
9 september 2025
Ford MS-RT: zeker niet voor iedereen
8 september 2025
Innovatief laadplein voor Spedition Rüdinger
8 september 2025
Farizon is er klaar voor
5 september 2025
Iveco Schouten opent twaalfde vestiging
Meest bekeken berichten
Recente reacties