Harald Seidel, president en ceo van DAF Trucks, treedt per direct toe tot het hoofdbestuur van RAI Vereniging. Tijdens de algemene ledenvergadering hebben de leden unaniem ingestemd met zijn benoeming.
Naast zijn rol bij DAF is Seidel actief in de Board of Directors van de Europese koepelorganisatie Acea. Frits van Bruggen, algemeen voorzitter van RAI Vereniging, benadrukt het belang van zijn benoeming in het hoofdbestuur: “De komst van Harald Seidel brengt RAI Vereniging actuele, relevante kennis over én een waardevol netwerk in de Nederlandse, Europese en wereldwijde innovatieve mobiliteitsindustrie. In deze tijden van snel opeenvolgende geopolitieke ontwikkelingen ondersteunt dit onze ambitie om Nederland koploper te maken in innovatieve mobiliteit.”
Harald Seidel kijkt ernaar uit om een actieve rol te spelen binnen het hoofdbestuur: “Een sterke, innovatieve automotive industrie is enorm belangrijk voor duurzame mobiliteit in Nederland. Daar lever ik graag een bijdrage aan binnen het Hoofdbestuur van RAI Vereniging.”