Knorr Bremse verkoopt belang in Haldex aan SAF Holland

In de Duitse toeleveringsindustrie wordt geschoven met belangen. Remmenfabrikant Knorr Bremse verkoopt zijn aandeel van 9,2 procent in de Zweedse branchegenoot Haldex aan de Duitse onderdelengigant SAF Holland. Met de transactie is 28,2 miljoen euro gemoeid.

Knorr Bremse benadrukt in een beknopt persbericht dat de investering die destijds in Haldex werd gedaan puur een financieel verhaal was. Het bedrijf legt duit dat het een mooi rendement heeft gemaakt op de aandelenverkoop. Wat de aankoop van Haldex-aandelen voor SAF Holland interessant maakt, is niet bekend.

Tim de Jong

Al ruim een kwart eeuw actief als truck- en trailerjournalist, beschikt over alle benodigde papieren inclusief Code 95, over een scherpe pen en een altijd alerte camera.

Tim de Jong has 3527 posts and counting. See all posts by Tim de Jong

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *