Transportbedrijf SVZ, dat ontstond door de fusie van VSDV en Zandbergen, ontving onlangs twee nieuwe Scania trekkers. Het zijn de eerste van in totaal twintig nieuwe vrachtwagens.

De nieuwe Scania R460 trekkers zijn bestemd voor de vestiging van SVZ in Limmen. Vanaf hier voeren ze distributiewerkzaamheden uit. Bewust koos het bedrijf voor vrachtwagens op LNG. Na de twee geleverde exemplaren volgen er nog achttien. Ze zijn voorzien van Scania’s nieuwe digitale dashboard, standkoeling en een dubbel bed.

Scania Tilburg leverde de vrachtwagens aan SVZ. Hun MCC Uniek-afdeling spoot de trekkers in de nieuwe kenmerkende kleur van SVZ. Ook de complete opbouw werd door Scania Tilburg verzorgd, van het inbouwen van de boardcomputers tot de afwerking.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Webfleet: Fleetmanagers gebruiken te weinig AI
22 mei 2025
Meer erkenning nodig voor technisch personeel
22 mei 2025
Nog één keer Iveco voor Van der Wielen
20 mei 2025
Scania presenteert 11-liter Super motor
20 mei 2025
Eerste beelden Volvo FH Aero Electric
20 mei 2025
Samenwerking BE-Combi en Junge Fahrzeugbau
Meest bekeken berichten
Recente reacties