Over drie kwartalen bezien staat er nog een min van tien procent voor de Nederlandse registraties met een totaal van 6.353 stuks. In dat zware segment zijn het vooral het Verenigd Koninkrijk, Spanje en Frankrijk die grote minnen laten zien, terwijl Italië en Duitsland rond de tien procent groei noteren.

De cijfers in het segment eronder zijn binnen de EU stabiel te noemen, met 26.000 registraties in september en 200.000 over de eerste negen maanden. Nederland plust wederom in september, met 22,5 procent naar 1.172 stuks. Over de eerste negen maanden staat er nog wel een min van negen procent. Van de grote markten wist alleen Italië in september te plussen, met negentien procent zelfs. In Frankrijk bijvoorbeeld kromp de markt met 4,5 procent, Spanje en het Verenigd Koninkrijk zagen een min van bijna tien procent.

Dat er voor de bedrijfswagen als gehele markt een groei genoteerd is, komt puur voor rekening van het segment lichte bedrijfswagens (tot 3,5 ton). Hierdoor groeide de totale markt voor de dertiende opeenvolgende maand. Italië, Spanje en het Verenigd Koninkrijk schreven groeipercentages met twee cijfers voor de komma. Voor Nederland ging het om zestien procent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Mercedes-Benz opent nieuw Global Parts Center
11 juli 2025
Continental maakt banden uit risotto-rijst en papierpulp
10 juli 2025
Af-fabriek opbouw voor DAF XB
10 juli 2025
Lidl zet eActros 600 in voor winkeldistributie
9 juli 2025
Verkoopcijfers Mercedes-Benz krabbelen weer op
8 juli 2025
PartsXpert biedt gebruikte onderdelen van Nebim
Meest bekeken berichten
Recente reacties