Enkele keren per maand maken de trailers van Estron een retourtje Engeland. De trailers gaan daarna meestal door voor een trip naar het westen van Duitsland. “Het komt er op neer dat de trailers veel op de weg zijn, veel op de boot staan en dat ze vaak aan- en afgekoppeld worden”, legt Chris Gerhardt, kwaliteitsmanager bij Estron uit. “Dat vergt veel van een trailer en aan de aanschaf van de Krone’s is een uitgebreide test vooraf gegaan die weken heeft geduurd.”

Gerhardt zegt dat hij aanvankelijk lichtelijk bezorgd was over de sterkte van de koppelsectie. “Die mag voor ons soort werk niet te dun zijn. Krone kon erop inspelen en hetzelfde bleek het geval bij de remmen. Wij zweren bij trommelremmen. Schijven remmen misschien beter, maar de onderhoudsfrequentie van schijfremmen is ons te hoog.”

In totaal heeft Estron een vloot van ongeveer 275 trailers operationeel. De trailervloot wordt ondersteund door een aantal eigen trekkers. “Die hebben we nodig in Engeland en soms ook hier. Op dit moment kunnen we het werk aan met twaalf eigen trekkers.”

[responsive-video identifier=”n0KHQ0wWzxE”]

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Nu ook chassis voor autotransport van DAF
14 juli 2025
Mercedes-Benz opent nieuw Global Parts Center
11 juli 2025
Continental maakt banden uit risotto-rijst en papierpulp
10 juli 2025
Af-fabriek opbouw voor DAF XB
10 juli 2025
Lidl zet eActros 600 in voor winkeldistributie
9 juli 2025
Verkoopcijfers Mercedes-Benz krabbelen weer op
Meest bekeken berichten
Recente reacties