M. van de Haar Handel / Verhuur / Transport BV heeft de eerste van drie zware DAF asfaltkippers in ontvangst genomen. De DAF 10×4 is geheel naar wens opgebouwd. Meerdere partijen werkten samen aan het eindresultaat.
De basis van de asfaltkipper vormt een DAF XF 530. Bij Veldhuizen Trucks is de vrachtwagen omgebouwd. Een 10-tons tussenas werd toegevoegd. Deze is zowel liftbaar als gestuurd. Veldhuizen monteerde tevens een Y-tank van 340 liter, extra veerbladen op de voorassen en Alcoa Dura-Bright velgen met de juiste 10-tons typegoedkeuring. Bij Gijsbertsen is vervolgens een geïsoleerde asfaltkipper opgebouwd.
Truckland Zaandam verzorgde de verdere opbouw van de 10×4. Er werden 12 werklampen gemonteerd, verdeeld over drie groepen. Ook kwamen er LED breedtelampen en flitsers voor en achter. De kiepbak kreeg een camerasysteem en extra verlichting. Voor de chauffeurs, die vader en zoon zijn, werden ook luchthoorns en een lichtbalk met schijnwerpers en zwaailampen gemonteerd. M. van de Haar heeft naast twee soortgelijke exemplaren ook een 10×4 kipper en een 8×4 kipper met kraan besteld.