Terwijl nieuws over overnames ons dagelijks om de oren vliegt, heeft transportbedrijf Traveo de opvolging wel goed geregeld. Vanaf nu heeft de vierde generatie de leiding.

Vorig jaar vierde Traveo uit het Zeeuwse Oudelande nog het honderdjarig bestaan. In 1924 begon J. van ‘t Veer met het transport van agrarische producten. In 1962 nam zijn zoon het bedrijf over, waarna de naam veranderde naar Traveo. Tot voor kort stond de derde generatie aan het roer, in de vorm van Han van ‘t Veer en zijn vrouw Nelleke. Sinds 1 januari echter neemt de vierde generatie het stokje over.

Kinderen Martin en Femke van ‘t Veer nemen de leiding over van Traveo. Hoewel hun ouders een stapje terug doen, verdwijnen ze niet uit het bedrijf. Achter de schermen blijven zij actief bij de organisatie. Martin en Femke kijken er naar uit een nieuw hoofdstuk te schrijven voor het Zeeuwse familiebedrijf. Trots melden zij dat zij de tradities en waarden van het bedrijf met plezier voortzetten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 juni 2025
Tien nieuwe: bij Raamsman niks dan Scania
17 juni 2025
Toestaan B-rijbewijs elektrische bestelauto kent veel beperkingen
17 juni 2025
Goed zicht
16 juni 2025
Scania lanceert MCS oplossing
16 juni 2025
ACEA: verhoging dieselprijs nodig
16 juni 2025
Elke tweede vuilniswagen in ons land is een DAF
Meest bekeken berichten
Recente reacties