Per 1 juli voegt Van Wees Trailer Service zich bij Truck Service Bergharen BV, zo maakte beide bedrijven onlangs bekend. Hiermee breidt het bedrijf uit Bergharen zijn portfolio van diensten uit.

Van Wees Trailer Service uit Wijchen specialiseerde zich in de revisie van trailers en bijbehorende besturingssystemen. Ook heeft het bedrijf veel ervaring met het ontwikkelen en opbouwen van nieuwe carrosserieën. Van Wees was bovendien dealer van Dhollandia laadkleppen.

De overname door Truck Service Bergharen BV betekent dat deze zijn diensten flink uitbreidt. Het familiebedrijf hield zich al bezig met het onderhoud en verkoop van zware en lichtere bedrijfsauto’s. Voortaan kunnen klanten ook bij het bedrijf terecht voor aanschaf en onderhoud aan trailers. Dit is inclusief hydraulische laadkleppen, want per 1 juli gaat het dealerschap over naar de nieuwe eigenaar.

“De jarenlange ervaring en kennis van Van Wees is een waardevolle aanvulling op ons huidige aanbod”, aldus eigenaar Michiel Fleuren. “We zijn verheugd dat de bekende en vertrouwde monteurs van Van Wees meegaan naar onze werkplaats in Bergharen, wat zorgt voor continuïteit en vertrouwen voor onze klanten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Webfleet: Fleetmanagers gebruiken te weinig AI
22 mei 2025
Meer erkenning nodig voor technisch personeel
22 mei 2025
Nog één keer Iveco voor Van der Wielen
20 mei 2025
Scania presenteert 11-liter Super motor
20 mei 2025
Eerste beelden Volvo FH Aero Electric
20 mei 2025
Samenwerking BE-Combi en Junge Fahrzeugbau
Meest bekeken berichten
Recente reacties