Elisabeth Post wordt de nieuwe voorzitter van de Logistieke Alliantie (LA). De bestuursvoorzitter van Transport en Logistiek Nederland (TLN) neemt het stokje over van Steven Lak, die eind deze maand afzwaait bij evofenedex en daarmee ook als voorzitter van de LA.

Dat maakt Transport en Logistiek Nederland bekend, de ondernemersorganisatie voor de transport- en logistieksector. De LA bestaat uit zestien leden die hun krachten hebben gebundeld om de handel en logistiek te versterken en ook gezamenlijk op te trekken op deze thema’s richting Den Haag.

Essentieel

Volgens uitgaand voorzitter Steven Lak is in de afgelopen periode de basis gelegd voor actieve samenwerking tussen de partijen: denken vanuit ketens en gericht op concrete acties die het belang van logistiek ook voor burgers moeten aantonen. Met het voorzitterschap van de LA zal Post ook toetreden tot het Topteam van de Topsector Logistiek. “Logistiek is de bloedsomloop van de Nederlandse economie en is daarmee essentieel voor de brede welvaart in ons land”, zegt Elisabeth Post. “Ik ben dan ook verheugd dat ik mij als voorzitter van de LA, naast mijn functie bij TLN, kan inzetten voor deze sector.”

Post wil zich inzetten voor een betere afstemming binnen de keten. Optimalisering van bereikbaarheid en benutting van alle modaliteiten in de logistieke sector is daarbij een belangrijk onderwerp. “Ruimte voor logistiek in de breedste zin van het woord, daar zal ik voor pleiten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Kabinet stemt in met tijdelijke verlaging vrachtwagenheffing
22 mei 2026
Uitlaatproblemen veroorzaken regelmatig ongeplande stilstand in de transportsector
21 mei 2026
Vijf diesel en één elektrische MAN voor ProMax
21 mei 2026
Ford Ranger Super Duty naar Europa
20 mei 2026
Arbeidsinspectie legt wederom transportbedrijf stil
20 mei 2026
Renault Trucks presenteert nieuwe elektrische modellen
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37