Door de productie van TBR-banden (truck en bus radial) te verhuizen van Hongarije naar India wil Apollo Tyres de keuze van truckbanden in Europa flink vergroten. Begin volgend jaar implementeert het een nieuw, uitgebreider productportfolio.

Apollo Tyres noemt het een compleet nieuwe productstrategie. De basis daarvan is een verhuizing van de productie van TBR-banden van Gyöngyöshalász in Hongarije naar India. Een nieuwe megafabriek aldaar heeft een capaciteit van 5,5 miljoen eenheden per jaar. Dit geeft Apollo Tyres de mogelijkheid om het aanbod in Europa flink uit te breiden.

Eind volgend jaar moet de dekking van het Europese segment TBR-banden van Apollo Tyres gestegen zijn tot 80 procent. Op het gebied van truckbanden komen er veel nieuwe producten beschikbaar, zoals mega-trailerbanden en banden voor aangedreven wielen. Series zoals de Apollo EnduRace en Apollo EnduTrax worden aangepast.

Naast de aanpassingen van het portfolio truckbanden voegt Apollo Tyres ook twee nieuwe technische serviceteams toe. De afdeling Product Technical Service zal eerstelijns technische ondersteuning bieden aan klanten, terwijl het nieuwe Field Technical Service-team zal fungeren als de technische afdeling van Apollo Tyres TBR in de regio. Het merk investeert ook verder in het Europese onderzoeks- en ontwikkelingscentrum in Enschede.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Ronald Demandt nieuwe vestigingsdirecteur GomesTrucks Echt
12 januari 2026
Scania met Palfinger PK 1650 TEC voor Louis Huys
9 januari 2026
Iveco S-Way doet het zware werk bij Van der Ven
8 januari 2026
Balkenende overgenomen door MidnightZulu
8 januari 2026
Iveco NLS integreert in Iveco Schouten
7 januari 2026
Paul Truck voorziet bosbouwtruck van innovatieve naloopas
Meest bekeken berichten
Recente reacties