Na de toevoeging in 2015 van bestelwagens aan het wagenpark biedt autoverhuurformule Autohopper nu ook bakwagens aan voor de wat grotere klussen.
Opgericht in 2011 groeide de deelformule Autohopper, te vinden bij diverse autobedrijven, gestaag. In 2015 werden naast personenauto’s ook bestelwagens (tot 20 kubieke meter) aan het wagenpark toegevoegd. Nu komen daar dus bakwagens bij, kleine vrachtwagens met een inhoud van 45 kubieke meter.
Aanvulling
Directeur Roel Steunenberg: “Als Autohopper willen we meer aandacht geven aan de zakelijke markt. De vrachtwagens zijn een prachtige aanvulling op deze ambitie. Zeven jaar geleden zijn we begonnen met de eerste bestelbussen en nu hebben we al vrachtwagens in ons wagenpark opgenomen. Hopelijk hebben we over vijf jaar net zoveel vrachtwagens als bestelbussen.”