Ries Cranen, bedrijfsleider van Cranen Fleetservice: “Grote uitdaging lag in het traploos over laten gaan van het groen naar wit parelmoer, van beneden naar boven over de volle lengte van de truck. Voor de afwerking hebben we de kwalitatief hoogwaardige blanke lak van Spies Hecker gebruikt.”

De inspanningen waren niet voor niets want de ruim 25 meter grote Scania-combinatie sleepte maar liefst meerdere prijzen in de wacht. Zo werd het de ‘Svenpas Favorite’ en werd het eerste in de ‘Challenger Class’. Ook de publieksprijs werd toegekend en verder werd er een award gegeven voor de tweede plaatst in de categorie ‘Mixed Goods’ en ‘Interior’. Uiteindelijk werd de combinatie derde in de categorie ‘Paint’.

De Nordic Trophy is een onderdeel van Elmia Lastbil, de internationale beurs voor de transportsector in Jönköping in Zweden met ruim 40.000 bezoekers. Het Berthons Transport uit Bjärnum gaf opdracht voor deze unieke ‘hotrod’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 januari 2025
Nieuwe investeerder voor Ginaf
10 januari 2025
Belgische tol levert flink wat op
10 januari 2025
Goodyear verkoopt het merk Dunlop
9 januari 2025
Twintig Scania trekkers voor SVZ
8 januari 2025
MAN TGS 4×4 tankwagens voor FullTank
7 januari 2025
Vierde generatie aan de leiding bij Traveo
Meest bekeken berichten
Recente reacties