Het in transporten op Frankrijk gespecialiseerde Cars & Cargo is een snel groeiend bedrijf. In 2017 groeide het bedrijf met twintig eenheden van 140 naar 160 trekkende eenheden. Het trailerpark van Cars & Cargo bestaat, met de nieuwe uitbreiding, naast deze trekkende eenheden uit 169 getrokken eenheden.
Flexibel
De gegroeide omvang van Cars & Cargo heeft volgens mededirecteur Nick Valckx als voordeel dat het bedrijf de vloot flexibeler in kan zetten. “Dat komt de dienstverlening aan met name grotere klanten ten goede. We hebben voor het onderhoud duidelijke afspraken met onze partners. Het gevolg is dat wij onze klanten niet teleur hoeven te stellen.”
Betrouwbaarheid
Valckx legt uit dat hij grote waarde hecht aan de relatie met zijn leveranciers. “Flexibiliteit betekent ook dat je kunt terugvallen op een leverancier die je een korte levertijd garandeert. Dit was voor ons een reden om wederom voor Krone te kiezen.”
Daarnaast kan Cars & Cargo op de hoogste kwaliteit van componenten. “Ook om die reden kiezen we voor trailers van Krone. We hebben op alle materieel een onderhoudscontract afgesloten en we zorgen dat eersteklas bedrijven onze spullen onderhouden en servicen”, aldus Valckx.