Provia dekt de wereldwijd meest gebruikte luchtschijfremmen (ADB) voor de belangrijkste truck-, bus- en trailerplatforms. Provia-remblokken worden geleverd in meer dan twintig verschillende sets en bieden daardoor vervangingsalternatieven voor meer dan 300 referenties van een groot aantal merken van commerciële voertuigen.

De koppelhandjes zijn ontwikkeld volgens de norm ISO 1728 en bieden een effectieve bescherming tegen verontreiniging, zoals stof, vuil of vocht, van de pneumatische verbinding van het remsysteem tussen trucks en trailers door het gebruik en de weersomstandigheden.

Provia biedt vijf verschillende relaiskleppen voor commerciële voertuigplatforms van meer dan twintig fabrikanten van over de heel wereld.

De spiraal- en rechte slangen met vijf lagen voldoen aan de strenge eisen van de ISO-normen 7628 en 7375 en beschermen de spiraal tegen ruige omgevingsfactoren. De zes innovatief ontworpen slangen bieden volgens Provia dezelfde functionaliteit als zo’n vijftig andere spiraal- en rechte slangen die op dit moment op de markt verkrijgbaar zijn.

Tegen het einde van 2017 zal Provia naar verwachting alternatieve budgetonderdelen bevatten voor meer dan 25 extra productcategorieën voor commerciële voertuigen over de hele wereld, waaronder luchtdrogers, en drukbegrenzingskleppen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 januari 2026
Louwman wederom beste Mercedes-Benz truckdealer
23 januari 2026
Logistiek vaker onmisbaar voor groei
22 januari 2026
T. Vreugdenhil ziet mogelijkheden met Scania 40R
22 januari 2026
Traton: Scania daalde, MAN groeide in 2025
21 januari 2026
Roordink Bedrijfswagens MAN Dealer van het Jaar 2025
21 januari 2026
Mercedes-Benz test megawatt charging in Europa
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37