Dat dit zijn weerslag zal hebben op de branche en vooral op de verkoopcijfers moge duidelijk zijn. De cijfers worden bevestigd door onderzoeksafdelingen van banken als Rabobank en ABN Amro.
Desondanks zal er een zekere tarievendruk op de vrachtprijzen blijven bestaan, verachten betrokkenen. Dit ondanks stijgend tekort aan personeel in magazijnen en in de chauffeurswereld.

In de bouw zal weer enige rugwind ontstaan en hetzelfde geldt voor de koeriersbranche, die vanwege alsmaar toenemende verkopen op internet, de nodige volumegroei zal beleven. Een lage olieprijs en voor de exporteurs onder ons een lage koers van de euro, zijn alle effecten die ertoe bijdragen dat het goederenvervoer, en dan vooral het wegvervoer, meer werk tegemoet kan zien in 2016.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2025
ZF maakt het trailerfabrikanten gemakkelijk
14 mei 2025
Scania Zwolle produceert miljoenste chassis
14 mei 2025
Vandijck Transport test elektrische truck op rit naar Zwitserland
13 mei 2025
Stoneridge presenteert SE5000 Smart 2 OSNMA tachograaf
13 mei 2025
Wierda bouwt MAN TGS met 50 ton GVW
13 mei 2025
ING: Investeren in diesel blijft de norm
Meest bekeken berichten
Recente reacties