Solutrans, dat de deuren opent van dinsdag 17 tot en met zaterdag 21 november, zal meer dan 850 exposanten tellen. Eenvijfde hiervan betreft buitenlandse bedrijven, uit zestien verschillende landen.

De organisatie ging voor de tragische gebeurtenissen afgelopen weekeinde nog uit van zo’n 37.000 bezoekers, inclusief vijftien procent van buiten de Franse landsgrenzen. Solutrans maakt vanzelfsprekend nog het voorbehoud van eventuele aanvullende veiligheidsmaatregelen die de Franse overheid mogelijk nog invoert.

Volgens de organisatie staat Nederland overigens niet in de top vijf van de bezoekende landen, wel in de top vijf als het gaat om de nationaliteit van de standhouders met dank aan bedrijven zoals Astrata, Haco, Roland International, Victron Energy en VSE.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 december 2025
Volkswagen breidt aanbod Transporter uit met hybride
9 december 2025
Niet elektrisch, maar diesel voor EWAKO Wapeningscentrale
9 december 2025
Volvo introduceert elektrische 14 tons distributietruck
9 december 2025
Scania opent Customer Delivery Center
8 december 2025
ATS ontvangt eerste Ford F-Line E van Europa
8 december 2025
Apollo Tyres breidt aanbod truckbanden flink uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties