Zo is de 410 pk Euro 6 SCR-only motor bekroond met de Green Truck Award 2014, dankzij het record lage brandstofverbruik van slechts 23,3 liter per 100 km op de testroute van het Duitse chauffeursmagazine Trucker.

De onlangs geïntroduceerde productontwikkelingen leiden volgens Scania bovendien tot nog eens drie procent extra brandstofbesparing. Zo is de 450 pk SCR-only motor geïntroduceerd, een freewheeling retarder, brandstofbesparende olie en Scania Eco-Roll. De combinatie met Fleet Management en Driver Training maakt volgens Scania het plaatje compleet. Ook is op de stand in Venray de Scania Blue Stream limited edition te zien.

Uiteraard legt Scania in Venray ook de nadruk op het pakket aanvullende diensten. Zo zal Scania Insurance, de eigen verzekeringstak binnen Scania, aanwezig zijn met het verzekeringsproduct genaamd ‘Transport Plus’. Dit product biedt de transporteur volgens Scania financieel voordeel, zeer snelle afhandeling van schades in de Scania werkplaatsen en geen tijdverlies door lange procedures met schade-experts. Via de speciale TCO-calculator kunnen bezoekers in Venray al snel de besparingen op het wagenpark berekenen.

Partsline

Ook Partsline Truck & Trailer Parts en Services is aanwezig op Transport Compleet Venray. Met Partsline wordt de zorg voor het onderhoud en de reparatie van het voertuigpark van de klant overgenomen. De Partsline stand ligt recht tegenover de Scania stand.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Steyr start productie Sinotruk
6 maart 2026
Milence opent laadhub bij Volvo-fabriek in Gent
5 maart 2026
MAN versterkt Europees servicenetwerk
5 maart 2026
Vervaeke rijdt met ADR-gecertificeerde waterstoftruck
5 maart 2026
De naderende valkuil
4 maart 2026
DAF Museum verlengt tentoonstelling over AI en design
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37