Deloitte en ING beoordeelden de strategie, de bedrijfsvoering, de mate van innovatie en de financiële resultaten van Rogam. “In de economisch moeilijke jaren die achter ons liggen, heeft het bedrijf zich weten te transformeren naar de marktsituatie en de dynamiek van 2015”, aldus een woordvoerder.

Wanneer bedrijven kennis blijven vergaren, naar hun klanten blijven luisteren en in staat zijn zich aan te passen aan de veranderende wereld om hen heen, hebben zij volgens Ralph Lange, directeur Marketing Grootbedrijf & Instellingen bij ING Nederland, genoeg potentie om toekomstbestendig te zijn.

Rogam is sinds 1955 officieel bedrijfswagendealer van het merk Mercedes-Benz en sinds 2001 ook van personenauto’s. Het bedrijf voert ook de merken Smart, Fuso Bedrijfswagens en sinds 2012 ook de import van Kässbohrer Trailers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 januari 2025
Nieuwe investeerder voor Ginaf
10 januari 2025
Belgische tol levert flink wat op
10 januari 2025
Goodyear verkoopt het merk Dunlop
9 januari 2025
Twintig Scania trekkers voor SVZ
8 januari 2025
MAN TGS 4×4 tankwagens voor FullTank
7 januari 2025
Vierde generatie aan de leiding bij Traveo
Meest bekeken berichten
Recente reacties