Deze band met 4-laags gordeltechniek is per direct leverbaar in de maat 385/65R22.5 (160K/158L TL), de meest voorkomende maat op trailers. Door het nieuwe karkas en de speciale opzet van het profiel, voldoet de band volgens Heuver aan de hoogste standaards.

Aeolus ging voor een zo hoog mogelijke slijtvastheid direct een stap verder en keek niet alleen naar de rubbermix. Er kwamen een sterk karkas en een nieuw profiel met S-vormige lengtegroeven en gesloten schoudergedeelten. Dat profiel maakt de ATR33 duurzaam en robuust. Omdat steentjes niet vast blijven zitten en de schouders onder de wrijving van veel manoeuvreren veel minder vervormen.

Bertus Heuver: “Het karkas van de ATR33 is opgebouwd volgens de modernste 4-laags gordeltechniek. Dat mondt uit in een voortreffelijke ‘rondheid’ en maakt de band zeer geschikt voor loopvlakvernieuwing. Zo voldoet de band aan de hoge Europese normen en eisen, die wereldwijd toonaangevend zijn.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 januari 2026
Louwman wederom beste Mercedes-Benz truckdealer
23 januari 2026
Logistiek vaker onmisbaar voor groei
22 januari 2026
T. Vreugdenhil ziet mogelijkheden met Scania 40R
22 januari 2026
Traton: Scania daalde, MAN groeide in 2025
21 januari 2026
Roordink Bedrijfswagens MAN Dealer van het Jaar 2025
21 januari 2026
Mercedes-Benz test megawatt charging in Europa
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37