Goed nieuws voor Ginaf: na het faillissement eind vorig jaar is er een nieuwe investeerder gevonden. Dit betekent dat de vrachtwagenproducent een doorstart kan maken.

De nieuwe investeerder is investeringsmaatschappij NewCapital PTE LTD uit Singapore. Dit bedrijf specialiseert zich in zware off-road voertuigen en lijkt dus een zeer geschikte partij voor Ginaf. De investeerder wil met Ginaf het wereldtoneel op en de aangepaste voertuigen internationaal aanbieden.

Veel details zijn er nog niet bekend, maar wel zijn de plannen voor de nabije toekomst bekend gemaakt. Zo komt er een compleet nieuw managementteam en worden alle lopende projecten geëvalueerd. De productieprocessen worden ook beoordeeld. Het uitgangspunt is wel dat Ginaf blijft doen wat het altijd al deed: het ombouwen van vrachtwagens, waarbij nauw samengewerkt wordt met de grote truckmerken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Ronald Demandt nieuwe vestigingsdirecteur GomesTrucks Echt
12 januari 2026
Scania met Palfinger PK 1650 TEC voor Louis Huys
9 januari 2026
Iveco S-Way doet het zware werk bij Van der Ven
8 januari 2026
Balkenende overgenomen door MidnightZulu
8 januari 2026
Iveco NLS integreert in Iveco Schouten
7 januari 2026
Paul Truck voorziet bosbouwtruck van innovatieve naloopas
Meest bekeken berichten
Recente reacties