Daarvoor zijn nieuwe Europese regels van kracht geworden, die stellen dat medicijnen onder alle omstandigheden in een geconditioneerde ruimte vervoerd moeten worden. Lamberet heft n een trailer in het leveringsprogramma die voldoet aan de nieuwe GDP-Pharma richtlijnen.

Ook voor het gecombineerd vervoer had Lamberet nieuws. Het bedrijf heeft een koeltrailer ontwikkeld voor gecombineerd vervoer over de weg en over het spoor. Deze nieuwe huckepack-trailer, door Lamberet SR2R genoemd, is van versterkingen voorzien op plaatsen waar de grijpers van een kraan de trailer van de weg halen en hem op een spoorwagon plaatsen.

X-Steering mechanisch stuursysteem

Derde noviteit is een tweeledige. Lamberet experimenteert naar hartenlust met stuursystemen op trailers, dit naar aanleiding van vragen uit de Nederlandse en de Belgische markt. Lamberet komt nu met twee citytrailers voorzien van een X-Steering mechanisch stuursysteem. Er komt een variant van 10,10 meter lengte die 24 pallets kan laden en er komt een variant van 11,30 meter die 27 pallets mee kan nemen. Alle genoemde trailers komen ook naar Nederland, waar Lamberet geïmporteerd door Carrosseriebedrijf Elenbaas.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Grote onduidelijkheid over bullbars
20 april 2026
Scania komt met nieuwe dodehoek-camera’s
20 april 2026
Rentalvloot onder de loep
17 april 2026
Wijlhuizen bezorgt elektrisch met Renault
17 april 2026
Overname Duvenbeck op handen
17 april 2026
Verplichte tolkast in aantocht: waarom transporteurs kiezen voor Circle K
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37