Hieronder vallen activiteiten op het gebied van brandstofreductie en dus vermindering van de CO2-uitstoot en optimalisatie van de inzet van mensen en middelen, veiligheid en duurzaamheid. Dat het bedrijf dit succesvol heeft opgepakt blijkt uit het feit dat het behalen van het Keurmerk al nieuwe deuren heeft geopend bij potentiële klanten.

Het bijna 40 jaar oude familiebedrijf Marcel Segers specialiseert zich in zendingen naar Spanje, Portugal en Zuid-Frankrijk. Het bedrijf beschikt over een zeventigtal getrokken eenheden bestaande uit kastenwagens, tautliners, megatrailers en koelopleggers. Daarnaast onderscheidt Marcel Segers zich met double stock megatrailers met een variabele laadvloer. Al deze voertuigen worden aangestuurd en gevolgd vanuit Hazeldonk en de eigen vestiging in Barcelona. Het gaat hierbij om retail leveringen, spoedzendingen, geconditioneerd vervoer, ADR goederen en vooral high value zendingen.

Tot het uiteenlopende klantenbestand behoren onder andere bekende namen uit de consumer electronics, geur- en smaakstoffenproducenten en chemiebedrijven. In directe samenwerking met een aantal Spaanse collega-bedrijven heeft Marcel Segers gemiddeld honderd groupage-vertrekken per week naar Spanje. Daarnaast beschikt het bedrijf over op- en overslagfaciliteiten.

Het Keurmerk Transport & Logistiek borgt kwaliteit en vakmanschap in de bedrijfsvoering, met de nodige aandacht voor onder meer bedrijfsvoering, interne processen, communicatie, duurzaamheid en andere onderwerpen op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Houders van het Keurmerk Transport & Logistiek maken structureel werk van thema’s als emissiereductie, (verkeers)veiligheid, goed werkgeverschap, continuïteit en imago.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 februari 2026
Eerste truck Mercedes-Benz gerestaureerd voor jubileum
13 februari 2026
Winst Iveco daalt fors in aanloop naar overname
12 februari 2026
Axalta introduceert nieuwe topcoat voor CV- en industriële markt
12 februari 2026
Geotab presenteert AI-gestuurde dashcam
12 februari 2026
Tesla maakt prijzen Semi bekend
11 februari 2026
MAN promoot de ID. Polo met elektrische eTGS
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37