De GSW226 winterband biedt volgens GT Radial uitstekende prestaties in barre winterse omstandigheden, zowel op sneeuw, ijs als op zeer natte ondergrond en kan zijn kwaliteit ook bewijzen op trailers in extreem weer.

De brede schoudergroef draagt bij aan een optimale stabiliteit en een prima handling. De GSW226 heeft een nieuwe geavanceerde rubbersamenstelling, speciaal ontwikkeld voor een lange levensduur in combinatie met uitstekende rijeigenschappen. Deze nieuwe band is leverbaar in de afmeting 385 / 65R22 158L 160J. Andere afmetingen zullen de komende maanden volgen.

GTL 925

De GT Radial GTL 925 is een nieuwe generatie banden voor lange afstand transport, met name ontworpen voor mega trailer toepassingen met een binnenhoogte van drie meter en meer. Het is een redelijk unicum dat een Chinese bandenfabrikant zich waagt aan zo’n specialistische, typisch Europese band.

De band heeft een breed zeven ribs profiel. Het geoptimaliseerde contour met bijhorende loopvlakgeometrie zorgt volgens GT Radial voor een uitzonderlijk regelmatig slijtagepatroon, lage geluidsemissie en een verminderde rolweerstand. Het karkas is volgens de fabrikant prima te herprofileren en vernieuwbaar.

De brede schouderribben van dit product bieden een betere bescherming tegen schokken beschadigingen en zijn minder gevoelig voor schouderslijtage. De GTL 925 is leverbaar in 435/50R19.5 160J. Ook bij deze band zullen snel andere afmetingen verkrijgbaar zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Torqx Capital Partners stapt in Wijlhuizen Group
12 januari 2026
Ronald Demandt nieuwe vestigingsdirecteur GomesTrucks Echt
12 januari 2026
Scania met Palfinger PK 1650 TEC voor Louis Huys
9 januari 2026
Iveco S-Way doet het zware werk bij Van der Ven
8 januari 2026
Balkenende overgenomen door MidnightZulu
8 januari 2026
Iveco NLS integreert in Iveco Schouten
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37