De nieuwe wagens zijn ontwikkeld in samenwerking met Iveco Schouten, de Spaanse carrosseriebouwer Tecnove en G4S. De eerste contacten met Iveco-dealer Schouten zijn in 2013 gelegd. In december vorig jaar is gestart met de bouw van een nieuwe geldwagen in samenwerking met de Spaanse carrosseriebouwer Tecnove.

Voor beide partijen lag er de uitdaging om nog in 2014 dertig nieuwe geldwagens te produceren. Deze zomer werd het eerste prototype geleverd aan G4S. De nieuwe geldwagen voldoet aan de zwaarste veiligheidseisen die G4S stelt aan haar geldwagens.

De nieuwe geldwagens, op basis van de Iveco Daily, verschillen van het huidige wagenpark van G4S. Nog dit jaar zullen tien nieuwe wagens geleverd worden, de overige zullen begin 2015 volgen. G4S zal de nieuwe voertuigen landelijk inzetten. Voor de service en onderhoudswerkzaamheden zal het bedrijf gebruik maken van het netwerk van Iveco-dealers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Steyr start productie Sinotruk
6 maart 2026
Milence opent laadhub bij Volvo-fabriek in Gent
5 maart 2026
MAN versterkt Europees servicenetwerk
5 maart 2026
Vervaeke rijdt met ADR-gecertificeerde waterstoftruck
5 maart 2026
De naderende valkuil
4 maart 2026
DAF Museum verlengt tentoonstelling over AI en design
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37