Het automatisch bandenspanningssysteem maakt gebruik van het persluchtsysteem van de trailer om een band bij te pompen die luchtdruk verliest. Het systeem zorgt onder het rijden voor een optimale bandenspanning door via het aslichaam de lucht in de band te pompen. Een indicatielampje, dat op het kopschot van de aanhangwagen/oplegger gemonteerd is, signaleert een mogelijk verlies van druk. Met dit controlelampje kan ook de correcte werking van het systeem gecontroleerd worden.

Een terugslagklep, geïntegreerd in de vulslang, beschermt elke andere aangesloten band in geval van extreem drukverlies door een klapband. Het drukventiel dat in de controlebox geïntegreerd is, beschermt het rem- en luchtveersysteem bij overmatig drukverlies. Hierdoor is de werking van het systeem te allen tijde gegarandeerd. ATIS kan door alle trailerbouwers gemonteerd worden op alle merken trailerassen.

Carrosserie Elenbaas uit Poortvliet is al importeur van Lamberet koel-/vriescarrosserieën, dealer van het volledige Palfinger autolaadkranengamma, Bott-Vario bedrijfswageninrichtingen en Kerstner bedrijfswagenisolatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 januari 2025
Hulp bij de nieuwe machineverordening
17 januari 2025
Renewi bestelt 190 DAF trucks
17 januari 2025
Ook trailerbanden Bridgestone in Ecopia-lijn
16 januari 2025
Bijzondere Scania S770 voor Arjen Kandt
16 januari 2025
Mapon en Krone gaan data uitwisselen
14 januari 2025
Topman Scania wordt voorzitter Acea
Meest bekeken berichten
Recente reacties